KSÜ Logo

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

Erasmus+

3. Hareketlilik Sonrası İşlemler

ÖĞRENİM ANLAŞMASI (TRANSCRIPT OF RECORDS)
Yurtdışına gitmeden önce hazırlamış olduğun öğrenim anlaşmasının üçüncü bölümü yurtdışında aldığın derslerin isimlerini, kredilerini ve notlarını göstermektedir. Bu belgeyi gittiğin üniversitenin Erasmus Ofisinden alacaksın. Kendi kurumunda derslerinin sayılması için bu belge çok önemlidir.
KATILIM BELGESİ [İNGİLİZCE]
Gittiğin üniversitenin Erasmus Ofisinden bu belgeyi almalısın. Bu belgede gittiğin üniversitede öğrenim gördüğün tarihler yer almaktadır.
KATILIM BELGESİ [TÜRKÇE]
Gittiğin üniversiteden aldığın İngilizce dilindeki katılım belgesinin Türkçe örneğidir. İngilizce katılım belgesine göre doldurarak int-relations@ksu.edu.tr adresine eposta ile göndermen yeterlidir.
ANKET (QUESTIONNAIRE)
Yurtdışından döndükten sonra ve yukarıdaki öğrenim anlaşması ile katılım belgesini Erasmus Ofisine teslim ettikten sonra eposta adresine bir anket göndereceğiz. Bu anketi internet üzerinden doldurarak sisteme yüklemen yeterlidir. Bu anket, kalan hibenin ödenmesi için ön şarttır. Bu yüzden önemlidir.
ÇEVRİMİÇİ DİL SINAVI
Yurtdışına gitmeden önce tamamladığın çevrimiçi dil sınavını bu sefer faaliyetin bittikten sonraki dil sınavını tamamlaman gerekiyor. Anket ile çevrimiçi dil sınavı kalan hibenin ödenmesi için ön şarttır.

SAYILARLA ÜNİVERSİTEMİZ

37744

Öğrenci

98928

Mezun

1272

Akademik Personel

1256

İdari Personel

272

Aktif Program

30

Öğretim Elemanı Başına Öğrenci

157869

Kütüphane Kaynağı