KSÜ Logo

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

Erasmus+

2024 ERASMUS KA171-HED-B5A5AC48 PROJE BAŞVURU ÇAĞRISI (Uzatılmıştır 15.01.2024 saat: 17.00)-05.01.2024


Erasmus KA171 Projesi bir akademik değişim ve işbirliği projesidir. Çeşitli akademik düzeylerde öğrenci, personel değişim faaliyetlerini ve akademik işbirliklerini kapsamaktadır. Erasmus KA171 Projesi; Erasmus KA131 Projesinde yer alan program ülkelerinin dışında partner ülkeler olarak nitelendirilen ve 12 bölgede sınıflandırılmış ülkelerle gerçekleştirilecek bir proje faaliyetidir.


Proje hakkında detaylı bilgiler için lütfen tıklayınızAşağıda yer alan form’da her bir bölge için; 5 ana soru ve beraberinde yapılmış, devam eden ve potansiyeli olan Faaliyetlerinizle ilgili yanıtlar vermeniz beklenmektedir.

Form toplam 13 sayfadan oluşmaktadır; başvurunuzda sadece ilk sayfayı, ilerleyen bölümlerde ise ilgilenilen bölge/ülke ile ilgili sayfayı/sayfaları doldurmanız gerekmektedir.


Sorulara mümkün olan en açık, anlaşılır ve net şekilde yanıt vermeniz verilerin işlenmesini ve bütüncül bir başvuru metni oluşturulabilmesine olanak sağlayacaktır.


Bu anlamda mümkün olduğunca genel ifadelerden kaçınılması ve olabildiğince ilgili üniversite/ülke ve bölüm özelinde ve somut veriler içeren cevaplar verilmesine gayret ediniz.


Yanıtlarınızı sadece KSU tarafından değil, ortağınızın katkı ve kazanımlarını da dikkate alarak ve bunlara da yer vererek oluşturunuz.


Bir veya birden fazla Bölge (Region) için soruları yanıtlayabilirsiniz.


Her bölge için ayrı ayrı girilecek olan Faaliyetler bölümünde; Bölgeler/Bölge ülkeleri ile ilgili tarih kısıtlaması olmaksızın geçmişte yaptığınız, halen devam etmekte olan ve planlanan/düşünülen tüm faaliyetleri (ortak yayın, sempozyum, festival, ziyaret, ağırlama, akademik işbirliği, STK faaliyetleri, Üniversite-Sanayi İşbirliği, her türden projeler vb.) yazmanız beklenmektedir. Ekleyeceğiniz diğer Faaliyetlerinizi ''Diğer Faaliyetler'' kısmına yazabilirsiniz.Yanıtlarınızı en geç 15.01.2024 saat:17.00’a kadar doldurunuz. Bu tarihten sonra gönderilecek yanıtlar için KSU Erasmus+ Ofisi ile irtibata geçiniz. 


Form İçin Tıklayınız.

                                                                                 

SAYILARLA ÜNİVERSİTEMİZ

37744

Öğrenci

98928

Mezun

1272

Akademik Personel

1256

İdari Personel

272

Aktif Program

30

Öğretim Elemanı Başına Öğrenci

157869

Kütüphane Kaynağı